Video konferans uygulamaları içinde en fazla kullanılan uygulamalardan biri olan Zoom yakında kullanıcılarına e-posta hizmeti de vermeyi hedefliyoır. Firma pandemi sonrası için çalışmalar yapıyor.

Zoom Yeni Hizmetler Planlıyor

Pandeminin etkisiyle 2020 yılının en başarılı uygulamalarından olmayı başaran Zoom yeni çalışmalara başladı. Görüntülü görüşme uygulamasının yanında eposta ve takvim uygulaması da planlar arasında.

Pandemi döneminde yoğun bir şekilde kullanılan Zoom uygulaması ciddi bir büyüme yaşadı. Bunun yanında yeni dönemde normalleşme ihtimalleri görüntülü görüşme uygulamalarının kullanımını azaltabilir. Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre bir eposta ve takvim uygulamasına yönelik çalışmalar başladı. E-posta uygulaması öncelikli proje ve işler yolunda giderse 2021 yılının başlarında hizmete sunulması tahmin ediliyor.

Zoom, insanların ofislere ve iş yerlerine döndükten sonra da uygulamanın popülerliğini yitirmemesini istiyor. Böylece görüntülü görüşme, eposta ve takvim uygulamalarına entegre bir sistem oluşturabilecek.