Son zamanların popüler Türk yapımı Netflix dizisi Kulüp’ün ikinci kısmı yayınlandı. İşte detaylar…

Son yıllarda yerli içeriklere daha çok yer vermeye başlayan Netflix, geçtiğimiz ay diğer dizilere oranla daha başarılı diyebileceğimiz Kulüp isimli bir dizisi yayınlanmıştı. Bu dizinin ikinci kısmı da geçtiğimiz saatlerde Netflix kullanıcıları ile buluştu.

1950’li yıllarda İstanbul’da Beyoğlu civarında Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel’in hayatı çevresinde gelişen olayları konu alan dizinin ikinci kısmı 4 bölümden oluşuyor. İkinci kısım ile birlikte dizide toplamda 10 bölüm yer alıyor.

Kulüp Dizisi Konusu

1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar.

Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Kulüp Dizisi Oyuncuları

Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Barış Arduç’un yer aldığı Kulüp dizisi oyuncuları arasında Metin Akdülger, Asude Kalebek, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci gibi önemli isimler bulunuyor.