Netflix, 2020 yılının sonlarında İstanbul’da bir ofis açacağını duyurmuştu. Şirket, geçtiğimiz günlerde de İstanbul ofisi için işyeri müdürü ilanı verdi. Peki bu ilanın devamı geldi mi? Farklı Netflix Türkiye iş ilanları yayınlandı mı? Netflix Türkiye iş ilanlarını nasıl takip edebilirsiniz? Tüm bu soruların yanıtlarını ve yönlendirmeleri görselleriyle birlikte bu içerikte bulabilirsiniz. Keyifli okumalar…

İstanbul Ofisi İçin İlk İlanı “İşyeri Müdürü” Olmuştu

Netflix geçtiğimiz günlerde popüler kariyer platformu LinkedIn üzerinden İstanbul ofisi için “Workplace Manager” başlığı altında bir ilan yayınladı. Türkçe iş tanımı olarak bir “işyeri müdürü” arayışında olan dev video akış hizmeti şirketi yayınladığı ilanda bu pozisyon ve gerekliliklerinden uzunca bahsediyor.

Şirket yayınladığı ilanda söz konusu rol için daha önce benzer bir pozisyonda 5 yıl görev almış aday başvurularının gerekli olduğunu belirtiyor. Detaylara ve mükemmel organizasyon becerilerine saahip olma, hızlı tempolu yaratıcı bir ortamda çoklu göreve alışkın olma, tüm iç ve dış paydaşlarla başarılı ilişkiler sürdürme becerisine sahip olma gibi beceriler de söz konusu iş tanımına başvuracak adaylarda aranan özellikler arasında.

Söz konusu ilana LinkedIn üzerindeki güncel başvuru sayısı şu an için 32.

Farklı Netflix Türkiye İş İlanı Yayınlandı mı?

Netflix işyeri müdürü arayışını LinkedIn ve jobs.netflix.com adresinden duyurdu. İki platformu incelediğimizde şimdilik farklı bir iş ilanı yer almıyor. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere Netflix gibi dev bir şirketin ihtiyaçları doğrultusunda bir ekibe, dahilinde farklı pozisyonlarda çalışan kişilere ihtiyacı olacaktır. Yayınlanacak olan ilanları aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/search/?f_C=165158&f_CR=102105699&geoId=92000000&sortBy=R

https://jobs.netflix.com/search?location=Istanbul%2C%20Turkey

Netflix Türkiye İş İlanları LinkedIn Üzerinden Nasıl Takip Edilir?

  • Bir LinkedIn hesabına sahip değilseniz öncelikle kendinize buradan bir LinkedIn hesabı edinin.
  • Hesabınızı kurduktan sonra sol üst tarafta yer alan arama çubuğuna Netflix yazıp enter tuşuna basın.
  • Gelen sayfada yine sol tarafta yer alan anasayfa, hakkında gibi seçeneklerin yer aldığı kutucuktan “iş ilanları” butonuna tıklayın.
  • Gelen ekranın en alt kısmında bulunan “tüm iş ilanlarını gör” yazısına tıklayın.
  • Şimdi gelen ekranda ise sağ tarafta yer alan “tüm filtreler” butonuna tıklayın. Burada yer alan filtrelerden “konum” kısmına gelerek Türkiye’yi seçip “sonuçları göster” yazısına tıklayın.
  • Artık Netflix Türkiye iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İş ilanı uyarınız kapalıysa aşağıdaki ekrandan uyarıyı aktifleştirerek, yayınlanan ilanlardan bildirim ve e-posta aracılığıyla haberdar olabilirsiniz.