Xiaomi MIJIA Smart Plumbing Blanket isimli bir akıllı battaniye çıkardı. Söz konusu battaniye su dolaşımını kullanarak yatağı ısıtıyor ve uygulaması ile kontrol edilebiliyor.

gizmochina.com

Tüketicilerin gündelik yaşantısını kolaylaştırmayı amaçlayan ürünler tasarlayan Xiaomi bu kez akıllı bir battaniye ile karşımıza çıkıyor. Xiaomi MIJIA Smart Plumbing Blanket isimli ürün özellikleriyle geleneksel elektrikli battaniyelerden ayrışıyor.

Xiaomi Akıllı Battaniye’nin Özellikleri Neler?

Xiaomi MIJIA Smart Plumbing Blanket modeli klasik elektriği doğrudan battaniye içerisine vererek ısı sağlayan battaniyeler yerine, ayrı bir modül içerisinde ısıttığı suyun dolaşımını sağlıyor ve bu sayede yatak ısınıyor. Böylece yatakta herhangi bir elektrikli bileşen olmuyor.

gizmochina.com

400W seramik bir çekirdeğe sahip modül, 25 desibel civarında gürültü çıkarıyor.** 11 güvenlik katmanı olan sistem herhangi bir elektrik kaçağına da müsade etmiyor. Battaniye 65 derecede 2 saat boyunca çalışarak toz akarlarını giderebiliyor. Battaniye MIJIA sistemine dahil olarak uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. Üstelik deposundaki suyu değiştirmeden de 1 ay kullanılabiliyor ve DC frekans dönüştürücü sayesinde minimum düzeyde elektrik harcıyor.

Xiaomi MIJIA Smart Plumbing Blanket akıllı battaniye 55$ fiyat etiketi ile Youpin kitle fonlama platformunda yer alacak.