WhatsApp’ın süreli mesajlar için geliştirdiği yeni özellik sayesinde artık yalnızca seçtiğiniz kişilerle olan konuşmalarınız dilediğiniz süre sonunda silinecek.

WhatsApp, yakın bir zamanda süreli mesajların sonunda kaybolan mesajlarınız için saklanan mesajlar kısmı ile süresi dolmasına rağmen önemli mesajlarınızı saklayabilmenizi sağlayan yeni bir özellik sunmuştu. Haberleşme uygulaması devi WhatsApp, sadece seçilen kişilere süreli mesajı aktive etmenizi sağlayacak bir özelliği test ediyor.

Seçtiğiniz Kişilere Süreli Mesaj Gönderin

Aşağıda yer alan ekran görüntüsünden de görebileceğiniz üzere, aynı anda birden fazla sohbette mesaj zamanlayıcısı özelliğinden yararlanmak artık mümkün. Bu sayede artık yalnızca seçtiğiniz kişilerde bu özelliği kullanabilmeniz mümkün olacak. Söz konusu özelliğe varsayılan mesaj zamanlayıcı ayarlarından ulaşmak mümkün olacak. Bunların yanında WhatsApp, özelliği şimdilik yalnızca bazı beta test kullanıcılarına sundu. Eğer beta kullanıcısıysanız ve bu özellik henüz WhatsApp hesabınızda yer almıyorsa özelliği kullanabilmeniz için birkaç hafta beklemeniz gerekebilir.