iOS ve Android için kullanıma sunulan “kendine mesaj gönderme” özelliği WhatsApp, söz konusu özelliği Windows’un beta sürümünü kullananlara da sundu. İşte detaylar…

Kullanıcıların kendilerine mesaj göndermesini mümkün kılan Kendine Mesaj At özelliği, geçtiğimiz ay Android ve iOS’ta WhatsApp‘ta kullanıma sunuldu. Mesajlaşma devi bu özelliği, yakında Windows kullanıcılarına da getirebilir. Yakın zamanda Windows beta sürümünde ortaya çıkan özellik, kullanıcıların notlarını, önemli bilgilerini kendilerine kolayca gönderebilmelerini sağlayacak.

Yakın bir zamanda WABetaInfo tarafından ortaya çıkan bir rapor, WhatsApp’ın Kendine Mesaj At özelliğini, Windows beta’da kullanıma sunulacağını bildirdi. WhatsApp beta 2.2248.2.0 güncellemesiyle kullanıma sunulan özellik ile unutmak kendinize hızlı notlar oluşturabilir, alışveriş listenizi kendinize mesaj göndererek tutabilir ve hayatınıza dair pek çok bilgiyi bir not defteri ya da extra bir uygulamada tutmak yerine bu şekilde WhatsApp’ta tutabilirsiniz. Üstelik kendinize gönderdiğiniz bu mesajlar bağlı tüm diğer cihazlarınızda da yer alacak.