Dijital dergi okuma platformu olan Dergilik’e Podcast yayınları eklendi. Yerli Podcast içeriklerine Dergilik uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell’in online dergi ve gazete uygulaması Dergilik‘e şimdi de Podcast özelliği eklendi. Son dönemde podcastler oldukça popüler hale geldi. Spotify ve Apple Podcast uygulamaları bu yükselişte etkili oldu. Turkcell’in Dergilik uygulamasının da yerli podcast üreticilerine katkıda bulunması planlanıyor.

Podcast özelliği, Dergilik’teki sesli makale özelliğinden bağımsız bir şekilde eklendi. İki özellik de hizmet vermeye devam edecek.

Podcast sayfasına baktığınızda popüler yayınların büyük bir kısmının yer aldığını göreceksiniz. görülüyor. Dergilik uygulamasına yeni eklenen podcast kanalları arasında en çok dinlenenler; Kitapsız Edebiyat, e-Gönüllü, Organik Beyinler, Fortune Türkiye, Altın Bilezik ve Sinematris.

En çok dinlenen ilk üç podcast bölümü ise sırasıyla; E-gönüllü kanalından ‘Hadi 1 Gönüllü Tanıyalım – Nancy Güzeliş’ bölümü, Fortune Türkiye kanalından ‘Fortune 500 Zirvesi Fortune Globali Ağırladı’ bölümü ve Kitapsız Edebiyat kanalından ‘Küçük Prens’ oldu.

Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir?

Turkcell dergilik uygulaması bir çok derginin yer aldığı online bir şekilde dergi ve gazete okuyabildiğiniz bir dijital dergi okuma platformudur. İstediğiniz dergiyi indirmeniz halinde internetiniz açıkken o dergiye erişebilirsiniz.
Dergilik’te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.