Turkcell’in her yıl düzenlediği, Genç yetenek 2021 başvuruları başladı. İşte detaylar…

​Turkcell Genç Yetenek Programı Nedir?

Öncelikle GNÇYTNK bir staj programı değildir. Üniversite son sınıfta okuyan ya da üniversite eğitimini tamamlamış olan gençlere Turkcell’de tam zamanlı çalışma fırsatı sunan; onları dünyanın en prestijli eğitim programlarıyla, sosyal ve kültürel aktivitelerle geleceğin Turkcell’ini şekillendirmeye hazırlayan, dopdolu bir kariyer yolculuğudur.

Turkcell Genç Yetenek Programına Kimler Başvurabilir?

Lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisiyseniz, yeni mezun olduysanız veya en fazla 2 yıllık iş tecrübesine sahipseniz, 27 yaşınızı geçmediyseniz ve staj değil tam zamanlı iş peşindeyseniz bu programa başvuruda bulunabilirsiniz. Teknolojiyle birlikte gelişmeye hevesliyseniz bu da başvurunuzda sizin için bir artı olacak.

Turkcell Genç Yetenek Programının Başvuru Süreci Nasıldır?

  • Öncelikle online başvuru yapmalısınız. Buradan programa online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında diğer aşamalara geçmek için uygun görülmeniz halinde mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.
  • Sonraki aşamalar yeteneklerinizi gösterebileceğiniz oyunlardan, İngilizce seviyeniz için oluşturulmuş test vb. ölçüm kısımlarından oluşuyor. Mantıksal ve matematiksel soruların yoğunlukta olduğu soruları yanıtlamanız bekleniyor.
  • Sonraki aşamada vaka sunulup en inovatif yaklaşımı sergilemeniz bekleniyor olacak.
  • Tüm bu süreçleri Turkcell tarafından başarıyla tamamlamanız ve uygun görülmeniz sonucunda birebir mülakat aşaması sizleri karşılayacak.
  • Kariyer hedeflerinize göre kampınızı seçerek yeteneklerinizi gösterme şansı elde edeceksiniz.
  • Kamptan sonra uygun görülmesi halinde Turkcell’de çalışma fırsatını elde etmiş olacaksınız.