Turkcell’in 25 yaş altı gnç’li kullanıcıları için haftanın belirli günlerinde hediyeler dağıtan pek çok uygulaması bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bunlara bir yenisi daha eklendi. GNÇ aplikasyonu dahilinde olan “bastı kaptı” isimli uygulama, kullanıcılarına Pazartesi günlerinde hediye GB ve surpriz indirimler, fırsatlar dağıtıyor.

Hediyeler her hafta değişecek ve yalnızca surpriz saatler belli olacak. Surpriz hediyelerden yararlanmak isteyen kullanıcıların, her pazartesi GNÇ uygulamasını ziyaret etmesi gerekiyor.

GNÇ’lilere Sunulan Diğer Fırsatlar

Salla Kazan

Dijital operatör uygulamasında bulunan Salla Kazan ile, Cuma günleri hediye GB ve farklı fırsatlar kazanabilirsiniz.

Çatlat

Turkcell haftanın belirlediğiniz iki gününde yumurtaları çatlatarak GB sahibi olabilme şansı sunuyor. Bazen Bip Uygulamasında geçerli konuşma hakkı kazandıran uygulama, çoğunlukla günlük ya da haftalık GB hediye etmekte.

Goller Cepte

Goller Cepte Uygulaması, maçlarda atılan gol sayılarını tahmin ettikçe MB kazandırıyor. Önemli olan kazananı doğru tahmin etmek değil, iki takımın attığı gollerin toplamının en yüksek olacak şekilde olması. Çünkü uygulama atılan gol başına 100 MB internet hediye ediyor. Uygulamada Türkiye’de oynanan maçların yanı sıra, dünya genelinde oynanan maçlar da bulunuyor. Maç golsüz geçse bile de uygulama size 100 MB hediye ediyor.

Surpriz Nokta

BİP üzerinden erişim sağlanan surpriz nokta uygulaması ile gezdikçe GB kazanıyorsunuz. Turkcell BİP sürpriz nokta kampanyası bulunduğunuz lokasyondaki konumlardan hediye toplayarak internet kazanmanıza olanak sunan bir yarışma. Turkcell sürpriz nokta BİP uygulaması kısmında Keşfet ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalı giriş yaparak abone olduktan sonra hemen oynamak için Oyna tuşuna basarak karşınıza çıkan haritadan size yakın konumlarda hediyelerin yanına girerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Sürpriz nokta ile harika hediyeler kazanmak için mutlaka telefonunuzun konumun açık olması gereklidir.

UpCall Statüne

UpCall Statüne servisine abone olarak ilk 6 hafta boyunca 500 MB kazanabilirsiniz. Hediyeniz her hafta otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Turkcell Biz

En az 2, en çok 5 kişi ile beraber ekibinizi oluşturarak tasarruf edebileceğiniz, GB paylaşabileceğiniz, indirim kazanabileceğiniz, yenilikçi bir platform. Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturabiliyor, sevdiklerinizi davet edebiliyorsunuz.

Turkcell Biz ile;

  • Ana paketinizdeki internetinizden kullanmadığınız GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz transfer edebiliyorsunuz.
  • Sevdiklerinizi Turkcell’e davet ederek, Turkcell Biz kapsamında 12 ay boyunca ana paketinize %10 indirim kazanabiliyorsunuz.
  • Ekibinizin her bir üyesiyle hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız bir şekilde konuşabiliyorsunuz.
  • 25 yaş ve altındaysanız, pakete ek ayda 2GB ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz.
  • 65 yaşın üzerindeyseniz Akıllı Fatura hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.
  • Ekibe özel avantajlı Fiber internet teklifleriden yararlanabiliyorsunuz.