E-ticaret şirketlerinin ve bu şirketlerin uygulamalarının sayısı günden güne artıyor. E-ticaret sitelerinin artması ile birlikte bu siteler arasındaki rekabet de sıkı bir hal alıyor. E-ticaret şirketleri çeşitli indirimler, uygulamalar veya kampanyalar ile kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Türkiye’nin en popüler e-ticaret sitelerinden ve uygulamalarından biri olan Trendyol, platforma Trendyol yemek, Dolap ve Trendyol Hızlı market gibi farklı hizmetler ekledi. Bu hizmetlerden Trendyol hızlı market hizmeti dahilinde de zaman zaman çeşitli kampanyalar yer alıyor.

Trenyol bazı ürünleri bazı zamanlarda 1 TL üzerinden satışa sunuyor. Peki Trenyol Hızlı Market 1 TL kampanyası nedir? Nasıl kullanılır? İşte Trendyol Hızlı Market 1 TL kampanyasına dair tüm detaylar…

Trenyol Hızlı Market 1 TL Kampanyası Nedir?

Trenyol hızlı markette yer alan bazı ürünler zaman zaman 1 TL’ye düşüyor. Fakat bu ürünlerden bir kaç tanesini sepete eklediğinizde ürünlerin fiyatının 1 TL’den yüksek olması durumuyla karşılaşabilirsiniz. Çünkü bu kampanya dahilinde bu ürünlerden yalnızca bir tanesinden 1 TL’ye faydalanabilirsiniz. Kampanyada daha fazla kişinin yararlanabilmesi amacıyla fiyatı 1 TL’ye düşen bu ürünlerden yalnızca bir tanesini 1 TL fiyat ile sepetinize ekleyebiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanmak için hızlı market kısmına gelerek kampanya dahilindeki marketleri seçebilirsiniz. 1 TL yazılı kampanya başlığına tıklayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.