Popüler oyun yayıncısı THQ Nordic’in 10. yılı şerefine Steam’de iki oyun birden ücretsiz oldu. Peki bu oyunlar hangileri? Detaylar haberimizde…

Metro serisi başta olmak üzere birçok başarılı oyun ile tanınan THQ Nordic‘ten oyuncular için güzel bir haber geldi. Titan Quest Anniversary Edition ve Jagged Alliance 1: Gold Edition oyunları ücretsiz oldu.

Bu akşam yayınlanacak olan canlı yayın ile 10. yılını kutlayacak olan THQ Nordic, Steam üzerinden iki farklı oyunu ücretsiz yaptı. Oyunlardan ilki 2016 çıkışlı hack ve slash oyunu olan Titan Quest Anniversary Edition. Diğeri ise 1994 çıkışlı Rol yapma ve aynı zamanda aksiyon oyunu olan Jagged Alliance 1: Gold Edition. Bu oyunlarıa aşağıda yer alan Steam linklerinden ulaşabilirsiniz.

Son Tarih 23 Eylül

Oyunları 23 Eylül tarihine kadar hesabınıza eklerseniz oyunlar tamamen size ait olacak. Ücretsiz oyunlar dışında bu akşam Türkiye saati ile 22:00’de THQ Nordic’in bir canlı yayın etkinliği gerçekleştirilecek ve 6 yeni oyun duyurusu yapılacak. Söz konusu oyunların görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Titan Quest Anniversary Edition
Jagged Alliance 1: Gold Edition