Netflix’in sevilen dizilerinden Squid Game’in reality show versiyonu çıkacak. 4.56 milyon dolar ödüllü gerçek Squid Game ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Netflix’ye yayınlanan ve dünyada ses getiren popüler dizi Squid Game, gerçek oluyor. Netflix, Squid Game reality show’a katılımın nasıl sağlandığını ve kriterleri henüz açıklamadı ancak oyun için tarihi verdi.

Squid Game: The Challenge için fragman yayınlandı.

Squid Game: The Challenge, orijinal Squid Game konseptini prodüksiyonun atmosferini olabildiğince yansıtacak. Oyunun, dizide olduğu gibi orijinal haliyle muhtemelen dev bir oyuncağın seslendirdiği “kırmızı ışık, yeşil ışık” oyunuyla başlaması bekleniyor. Söz konusu reality show’a 456 kişinin katılacak. 10 bölüm sürecek olan Squid Game: The Challenge’ın kazananı 4.56 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

Başarılı dizi Squid Game, Netflix’te popülerliğini koruyor. Kore dizisi, Haziran ayı itibarıyla 1.6 milyardan fazla izlenme saati ile Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen dizisi olmayı sürdürüyor. Squid Game reality isimli programın Kasım Ayı’nda izleyici ile buluşturulması planlanıyor.