Samsung Almanya, yeni telefon ve tabletlerinin ‘Enterprise Edition’ sürümünü duyurdu. Bu yeni ürünler daha çok iş hayatına hitap etmekte. Samsung, kullanıcılarına kapsamlı güvenlik özellikleri sunan Samsung’un Knox hizmetine bir yıllık ücretsiz erişim ve bununla birlikte dört yıl bakım sürümü garantisi vaat ediyor. Bu yeni telefon ve tabletler, eylül ayında Almanya pazarında olacak.

Samsung’un Unpacked etkinliğinde öne çıkan ürünleri, Galaxy Note 20 ve Galaxy Tab S7olmuştu. Samsung Almanya, her iki ürünün de “Enterprise Edition” versiyonlarını duyurdu. Samsung’un bu duyurusu ürünlerle ilgili daha büyük çalışmalarının olduğunu gösteriyor.

Samsung,Enterprise sürümündeki cihazlara tam 4 yıl bakım garantisi sunuyor. Ürünler şirketin Knox hizmeti ve kapsadıklarını da içermekte. Kullanıcılar, bu hizmetleri bir yıl ücretsiz bir şekilde kullanabilecek.

Samsung, iş odaklı ürünlerinde daha fazla yazılım desteği sunuyor. Ürünlerin bunun dışında teknik özellikler açısından klasik sürümlerden bir farkı yok.

 Ürünlerin Enterprise Edition sürümleri, yenilenen Samsung Notes’u içeriyor. Bunun yanında s Wireless DeX desteğine sahip.

Samsung Almanya tarafından ürünlerin eylül ayı içerisinde satışa sunulacağı ifade edilmekte.

Ürün fiyatları için Samsung yetkilileri, Galaxy Note 20 Enterprise Edition’ın 1,059 euro, Galaxy Tab S7 Enterprise Edition’ın ise 809 euro şeklinde olacağını belirtiyor.