Teknoloji devi Samsung, aynı anda üç cihazla eşleşebilen yeni bir kablosuz klavye çıkaracak. Şirketin web sitesinde aksesuarın detayları yer alıyor.

Samsung, aynı anda birkaç cihaza bağlanabilen yeni bir kablosuz klavye tanıtmaya hazırlanıyor. Smart Keyboard Trio 500 isimli aksesuarın tasarımı ve teknik özellikleri Samsun’un resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Samsung Smart Keyboard Trio 500 başta da belirtildiği üzere eş zamanlı olarak 3 cihazla eşleşebiliyor. Bu cihazlar arasındaki geçiş özel tuş kombinasyonları sayesinde gerçekleştiriliyor. Beyaz ve siyah olarak iki renk seçeneğine sahip olan klavyenin gövdesinin alt kısmında, kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla kaydırmaz pedler yer alıyor.

28 Nisan’da Tanıtılabilir

Kablosuz klavye diğer cihazlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor. Bunun yanında klavye, iki adet AAA pille çalışıyor. Klavyede 500’ün üzerinde üçü DeX tuşuyla birlikte çalışan 78 tuş yer alıyor.

 Smart Keyboard Trio 500‘ün fiyat etiketi ve çıkış tarihi henüz belli değil. Aksesuar muhtemelen 28 Nisan‘da yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayarlar ile birlikte tanıtılacak.

Link üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/levant/mobile-accessories/samsung-smart-keyboard-trio-500-black-ej-b3400ubegww/