Efsane Salla Kazan GB Şenliği ile kullanıcılar artık çok daha fazla GB kazanıyor.

Salla kazan artık 5, 10, 15 ve 20 GB’a varan hediyeler içeriyor. GB’ların sahibi olmak için telefonunuzu sallamanız yeterli. Üstelik Turkcell tüm kullanıcılara hediye GB garantisi veriyor.

Youtube/Turkcell

Salla Kazan Nedir?

Dijital operatör uygulamasında bulunan Salla Kazan ile, Cuma günleri hediye GB ve farklı fırsatlar kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na Turkcell abonesi olmanın dışında hem faturalı hem da faturasız bireysel ve kurumsal aboneler de katılabilmektedir.

Kazandığınız hediye internet ya da diğer hediyelerden birini kullanmaya başlamanız durumunda tarifenizden düşmez, tarifenize ek olarak hediyenizi kullanabilirsiniz. Hediyeniz bittikten sonra ya da süresi dolduktan sonra kullanımlar tarifeden düşmeye başlar. Ayrıca Turkcell aboneleri için doğum günlerine özel, hediye olarak ek bir kez daha Salla Kazan’a katılma şansı vermektedir.

goyakit.com.tr

Salla Kazan Nasıl Kullanılır ?

Salla Kazan’ı kullanılabilmesi için Play Store ya da App Store üzerinden ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması indirilmelidir. Uygulamayı edindikten sonra giriş yapabilmek için ‘’SİFRE’’ yazılıp 2222’ye SMS olarak ücretsiz gönderilmesi gerekmektedir. Telefon numaranızı ve gelen şifreyi kullanarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasına girdikten sonra sayfanın sol tarafında bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutusuna (hediye paketi şeklinde) tıklayarak, telefonunuzu sallamanız ile birlikte hediyenizi kazanabilirsiniz.