Dev bilgisayar ekipmanı üreticisi markası olan Razer, ilk oyuncu koltuğunu satışa sunuyor. “Iskur” isimli koltuk 500 dolara satılacak.

 Iskur Hangi Özelliklere Sahip?

Razer, oyunlarda yüksek konfor sağlamak için tasarlanan ilk oyuncu koltuğu Iskur’u duyurdu. Yeni ürün için ön sipariş alınmaya başlandı. Razer Iskur ayarlanabilir bir bel desteği sunuyor. Oyuncu yastığın açısını ayarlayarak uzun süren oyun süresi boyunca kendisi için en konforşu duruşu oluşturabiliyor. Bunların yanında koltuk, dört yöne ayarlı 4D kolçak sistemi özelliği taşıyor. Bu da demek oluyor ki yüksekliği, genişliği, uzunluğu ve dönüş açısını dilediğiniz gibi ayarlayabilme imkanı sunuyor.

Razer Iskur, çelik takviyeli bir çerçeve temelinde oluşturulmuş. Yüzeyinin ise çok katmanlı suni deriye sahip olduğu belirtilmiş. Bunun yanında sırt kısmının açısı ayarlanabiliyor. Üst bölüme ek bir koltuk başlığı takılması da mümkün. Iskur’un 170-190 cm boya sahip ve 136 kg ağırlığında olan oyun severler mantıklı bir seçim olacağı belirtiliyor. Koltuğun değeri ise 500 dolar (yaklaşık 3.930 TL).