Dev oyun ekipmanı üreticisi Razer, bir konsept olarak dahilinde tasarladıkları RBG aydınlatmalı N95 maskelerini hayata geçirmek ve satışa sunmak istediklerini açıkladı.

Razer’ın üretmiş olduğu oyun ekipmanları özellikle tasarımsal olarak dikkat çekici özelliklere sahip. Chroma RGB aydınlatmalı ürünleri ile dikkat çeken Razer, yine RGB aydınlatmalı, tekrar kullanılabilen yeni N95 maskelerinin yolda olduğunu duyurdu.

Fiyat Ve Tarih Henüz Belli Değil

Son derece farklı bir stile sahip olan yeni maskenin çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Razer bu ürüne Project Hazel adını verdi ve bu ürünün satışa sunabilmesi için ilk önce ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nden resmi onay alması gerekiyor.

Yeni maskenin ilginç tarzının yalnızca görünümde değil donanımda da yer aldığını görüyoruz. RGB Chroma aydınlatmasına sahip olacak Project Hazel, çizilmeye ve su geçirmeye dayanıklı bir N95 maske olacak.

Maskenin iç kısmında mikrofonlar yer alıyor. Bu miktofonlar kullanıcıya maskeyi çıkarmadan rahat bir şekilde konuşabilme ve sesinin net bir şekilde anlaşılabilmesi imkanını sağlıyor. Hava karardığında otomatik olarak ağız tarafında yanan ışıklar sayesinde de karanlıkta maskeyi takan kişinin konuşmaya başladığı fark edilebiliyor.