PUBG Türkiye Yaz Ödülleri’nde geçtiğimiz haftanın birincileri olan PUBG oyuncuları, son kez bir anketle değerlendirilecekler. Bu anket Twitter üzerinden yapılacak, etkinliğin kazananını bu şekilde belirlenecek.

PUBG Türkiye ekibi, kısa bir süre önce “PUBG Türkiye Yaz Ödülleri” etkinliğini başlattığını duyurmuştu. Etkinlikte oyunculara Logitech’in bazı ürünlerini ve somut PUBG ürünlerini vadediyordu. Etkinlikte son noktaya gelindi. PUBG Türkiye, Twitter hesabı üzerinden düzenleyeceği bir anketle PUBG Türkiye Yaz Ödülleri’nin kazananını belirleyecek.

Etkinlikte her haftanın kazananlarına bazı ödüller verilmişti. Bu ödüller; her haftanın birincisine Logitech G432 kulaklık ve PUBG fiziksel ödül seti, ikincisine Logitech G332 kulaklık ve PUBG fiziksel ödül seti, üçüncüsüne ise Logitech G203 fare ve PUBG fiziksel ödül seti şeklindeydi. PUBG Türkiye şimdi ise, yalnızca haftalık birincilerin dahil olduğu son bölümü düzenliyor.

Birinci Olan Oyuncu Hangi Ödüllere Sahip Olacak ?

Haftanın Birincileri arasında gerçekleştirilecek Taraftar Oylaması sonucu 1 oyuncu, büyük ödülü kazanacak. Taraftar Oylaması Twitter üzerinde anket olarak gerçekleşecek ve 1 gün sürecek. Ödüller ise;

  • Logitech G413 Klavye
  • Logitech G402 Mouse
  • Logitech Mousepad
  • Özel Tasarım PUBG Tava Kupası

şeklinde.