Prime Gaming üyelerine şu anda toplam değeri 194 TL olan beş farklı oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Amazon Prime’dan Prime Gaming üyelerini sevindirecek bir haber geldi. Prime Gaming üyelerine şu anda toplamı 194 TL değerinde olan tam beş farklı oyun ücretsiz dağıtılıyor. Oyunlar önümüzdeki bir ay süresince ücretsiz olacak. Şuan kütüphanenize eklerseniz Prime üyeliğiniz sonlansa bile kütüphanenizde kalmaya devam edecek.

Ücretsiz Oyunlar Hangileri?

  •  A Knight’s Quest

Destansı ölçekte aksiyon ve macera içerikli bir oyundur. Oyun karakteri iyi kalpli, ancak yanlışlıkla kendi dünyasını yok edecek bir olaylar zincirini başlatan beceriksiz bir maceracı olan Rusty’dir. Oyunun içeriğinde şaşırtıcı bulmacalar ve zorlu düşmanlarla savaş gibi unsurlar yer almaktadır.

  •  Victro Vran Overkill Edition

Victor Vran, büyük bir silah, öğe, kıyafet, şeytani güç ve kader kartı yelpazesine sahip izometrik bir Aksiyon-RPG oyunudur. Düşman saldırısını güçlü yetenekler kullanarak alt etme temalı yoğun bir dövüş aksiyonu sunmaktadır. Oyun takım oluşturularak çevrimiçi bir şekilde de oynanabilmektedir.

  • Smoke and Sacrifice

Smoke and Sacrifice, oğlundan vazgeçmek zorunda bırakılan Sachi’nin, grotesk bir yeraltı dünyasında karanlık gerçeğe ulaşma macerasıdır.

  • Aurion: Legacy Of The Kori

El çizimi görselliğiyle dikkat çeken hızlı aksiyonlu 2D bir oyunudur. Oyun gerçek zamanlı savaşlara odaklanıyor ve hem anlatım hem de mekânlar Afrika kültüründen, mitlerinden ve hikâyelerinden derin bir şekilde esinleniyor.

  • Lethis- Path Of Progres

Lethis – Path of Progress , üretim hatlarını sürdürmek için yeterli sayıda işçi olduğundan emin olurken şehirler inşa etmek ve yönetmek, halk için kaynak sağlamak, diğer şehirlerle ticaret yapmak ve imparatorun isteklerini yerine getirerek vatandaşları mutlu etmek gibi görevleri içeren bir oyundur.

Yeni Prime Gaming oyunlarını almak için linke tıklayabilirsiniz.

https://gaming.amazon.com/home

Sayfanın üst kısmında GTA 5, Apex Legends gibi oyunlar için dağıtılan oyun içi içerikleri (loot), aşağıda ise ücretsiz oyunlar bulunuyor. Bu beş oyun haricinde The OccupationLayers of Fear ve Kona gibi oyunları da ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.