Dünyanın en popüler komedi dizilerinden biri olan komedi türündeki Friends, Netflix’in Türkiye kütüphanesine eklenecek. Detayları haberimizde…

Hem komedi dizisi olarak hem de dizi olarak dünyanın en popüler yapımlarından birisi olan Friends, Netflix’in Türkiye kütüphanesine ekleniyor.

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım yapıldı. Friends, 1 Nisan 2021’de Netflix Türkiye’de yerini alacak. Friends dizisi toplamda 10 sezondan oluşuyor ve 235 bölüm yer alıyor.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın başrolünde bulunduğu dizinin konusu, 6 arkadaşın gündelik yaşamı.

Geçtiğimiz yıl duyurulduğu üzere şu anda HBO Max, Friends dizisinin özel bir bölümü üzerinde çalışıyor. Özel bölümde Friends ekibi tam kadro yer alacak. Açıklamaya göre dizinin çekimleri de yine Nisan 2021‘de başlayacak. Ne zaman yayınlanacağı net bir şekilde belli değil fakat bölümler HBO Max üzerinden yayınlancak.

Sitcom türündeki dizi Friends, BluTV’de yer alıyor. BluTV de Twitter hesabı üzerinden konuya ilişkin göndermeli bir paylaşım yapmayı ihmal etmedi.