Netflix’in geliştirdiği TMNT: Shredder’s Revenge mobil oyunu iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu. TMNT: Shredder’s Revenge isimli mobil oyunu 5 kişiye kadar oynamak mümkün. Bunların yanında söz konusu oyun nostaljik grafikler içeriyor. İşte detaylar…

Bildiğimiz üzere Netflix, oyun geliştirmeye başlayacağını ve oyunseverlere çeşitli oyunlar sunacağını duyurmuştu. Merkezi Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi Netflix, ilk oyununu mobil olarak İOS ve Android kullanıcıları ile paylaştı.

TMNT: Shredder’s Revenge Özellikleri

TMNT: Shredder’s Revenge isimli ilk Netflix oyunu, kaliteli bir piksel optimizasyonu sunuyor. Aynı zamanda eski günlerdeki gibi kaydırmalı nostaljik oyun mekaniğine sahip. Oyunu bir gruba dahil olarak, ekip halinde 5 kişiye kadar oynamak mümkün. Nostaljik bir konsepte sahip oyunu, yalnızca kaplumbağalarla değil, April O’Neil, Master Splinter ve Casey Jones karakteriyle de oynamak mümkün. Kontroller dokunmatik ekrandan sağlanıyor ve kontrolcü desteği tavsiye ediliyor. Netflix gelecek haftalarda da Vikings: Valhalla ve Valiant Hearts: Coming Home isimli oyunları oyunculara sunacak.