Netflix, fitness içeriklerini yayınlamaya başlayacak. Nike Training Club isimli içeriklerde farklı kategorilerde fitness antrenmanları yer alacak.


Dünyanın en popüler çevrimiçi içerik platformlarından biri olan Netflix, fitness yapmayı seven kullanıcılarını sevindirecek bir açıklamada bulundu. Şirketin internet sitesi üzerinden duyurduğu açıklamada, Netflix kullanıcılarının 30 Aralık ve sonrası “Nike Training Club” içeriklerine ulaşabilecekleri açıklandı. Nike Training Club içerikleri, kullanıcılara bireysel olarak fitness yapabilmelerini sağlayacak eğitim programları şeklinde sunulacak.

İçerikler Kategorilere Ayrılacak

Nike Training Club içerikleri iki grup olarak yayınlanacak ve toplamda 30 saatlik eğitim programına sahip olacak. Kullanıcılar, bu içeriklerde hem tüm fitness seviyeleri ile ilgili bilgi sahibi olacak hem de antrenman yapma şansını yakalayacak.

Nike Training Club İçeriği 30 Aralık’ta Netflix’e eklenecek olan Nike Training Club içerikleri, 5 kategoriye sahip olacak. Bunlar:

Yoga eğitimleri (6 bölüm)
Kendini iyi hisset eğitimleri (6 bölüm)
Core eğitimleri (7 bölüm)
Fitness ile ilgili temel bilgiler (13 bölüm)
Kas eğitimleri (14 bölüm)

Kullanıcılar, 2023 yılında da yepyeni fitness eğitimlerine ulaşabilecek. Ancak o içeriklerin ne zaman yayınlanacağına yönelik herhangi bir takvim yer almıyor.