Microsoft, Xbox Live Gold şubat ayında üyelerinin deneyimleyebileceği yeni ücretsiz oyunların listesini duyurdu. Listede 5 oyun yer alıyor.

Microsoft, oyunculara sunduğu Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate hizmetleriyle pek çok oyuncunun beğenisini kazanıyor. Bu hizmetler oyunculara pek çok oyunu ücretsiz olarak sunmakla kalmıyor, her ay bazı oyunlara bir süreliğine ücretsiz erişim imkanı sunuyor.

Microsoft, bugün Xbox Live Gold üyelerinin ocak ayından itibaren belirli süre ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlarını duyurdu. Bu oyunlar Gears 5, Breakdown Resident Evil, Dandara: Trials of Fear Edition ve Indiana Jones and the Emperor’s Tomb olarak bir süreliğine üyelere sunulacak.

Normalde fiyatı 269 TL olan Gears 5, Xbox oyuncuları için 1 ay boyunca ücretsiz olacak. Gears 5’in aksiyon oyunu severler için iyi bir seçim olabileceğini belirtelim.

Microsoft’un bir süreliğine ücretsiz olarak üyelerine sunacağı bir diğer oyun ise Resident Evil oldu. Korku konseptli oyun normal şartlarda 71,25 TL. Korku oyunu türündeki oyunları seviyorsanız bu oyun hoşunuza gidebilir.  Resident Evil 1 ay boyunca ücretsiz olacak.

Bir diğer ücretsiz oyun ise Dandara: Trials of Fear Edition. Oynayanların genel olarak beğenisini kazanmış 2D platform oyunu ve Metroidvania oyunu normal şartlarda 39 TL’lik bir fiyata sahip.

Diğer oyunların tarihleri ise şu şekilde;

  • Dandara: Trials of Fears Edition: 16 Şubat – 15 Mart
  • Breakdown: 16 Şubat – 28 Şubat
  • Indiana Jones and the Emperor’s Tomb: 1 Şubat – 15 Şubat