Beşiktaş Kuruçeşme Açık hava konser alanında Paraf iş birliği ile etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediyor. Paraf sponsorluğundaki bu etkinlikler için bir bilet alana bir bilet hediye kampanyası başlatıldı. Peki bedava bilet nasıl alınır? Kampanya detayları neler? İşte detaylar…

Paraf Kuruçeşme açıkhava konserleri için Paraf tarafından başlatılan kampanya kapsamında iki bilet alımında bir bilet ücretsiz olarak alınabiliyor. Söz konusu kampanyadan yararlanabilmeniz için biletlerinizi hafta sonu satın almanız gerekiyor. Fakat Cuma günü de kampanyadan yararlanabileceğiniz günlerinden biri.

Bileti kampanyalı olarak satın alabilmeniz için “Biletix uygulamasını” kullanmanız gerekiyor. Bilgisayarınız üzerinden bileti kampanyalı olarak satın almanız mümkün değil. Bunun yanında kampanydan yararlanabilmek için bir paraf karta sahip olmanız gerekmiyor.

Kuruçeşme Paraf Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava Kampanyası Nasıl Uygulanır?

Kuruçeşme Paraf Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava Kampanyası’ndan yararlanabilmek için öncelikle Biletix’ten ilgili etkinliğin üzerinden bilet alma ekranına gelmelisiniz.

Daha sonra kampanya tipi olarak “Paraf hafta sonuna özel kampanya 1 bilet alana 1 bilet Paraf’tan” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Bilet seçimi ekranına geldiğinizde fiyatların yarıya düştüğünü göreceksiniz.