Kaybolan eşyalarınız için çözüm sağlayan Apple AirTag aparatı resmiyet kazandı. İşte Apple AirTag özellikleri ve fiyatı.

Kablosuz takip aparatı AirTag bu yıl ki bahar etkinliğinde resmiyet kazandı. Önemli özelliklerle donatılan Apple AirTag eşyalarınızın yerini unutmanız durumunda bulmanızı sağlıyor.

Apple AirTag firmanın U1 yakın alan geniş bant yongası üzerinde çalışıyor ve belirli bir mesafeye kadar eşyanızı takip etmenizi sağlıyor. Bluetooth LE standardı ile de çok daha hassas konumlama yapabiliyor. Konumlama için zengin gerçeklik alanları kullanılabiliyor.

Dahili hoparlörü ile sesli uyarılar verebilen aparat bir yıla kadar batarya süresi sunuyor ve pili değiştirilebiliyor. Topluluk özelliği sayesinde eğer aparat kapsamınız dışında kalsa dahi yakınındaki bir iPhone üzerinden kullanıcısına yeniden konum gönderebiliyor.

 AirTag, Find My uygulamasına entegre ve gizliliğe de önem veriyor. Böylece istenmeyen kişiler tarafından takip edilmesini önleniyor. Apple AirTag farklı aksesuarlara da sahip. Tekli fiyatı 299TL olan ürünün dörtlü paketi ise 999TL.