Apple hayranlarının heyecanla beklediği iPhone 14’ün çıkış tarihi gitgide yaklaşıyor. 2 haftaya kadar tanıtılacak olan iPhone 14’ün bugüne kadar birçok özelliği sızdırıldı.

Çıkmasına az kalan iPhone 14’ün bir sızıntısı daha yapıldı. Bu sızıntıyla birlikte iPhone 14’ün daha önce hiçbir iPhone’da görülmemiş renklerle geleceğini öğrenmiş olduk. Yeni sızdırılan fotoğraflarla birlikte iPhone 14 ailesinde daha önce hiçbir iPhone’da bulunmayan bir renk seçeneği sunacağını öğrenmiş olduk.

Sızdırılan iPhone 14 Pro görüntüleri, daha önce Pro modelleri için söylentisi ortaya çıkan beş rengin tamamını kapsıyor. Şu an için sızdırılan görseldeki renk seçeneklerinin iPhone 14’ün tüm renk seçenekleri olup olmadığı henüz belli değil.

iPhone’da daha önce gümüş, grafit ve altın seçeneklerini görmüştük ancak fotoğrafta en sağda yer alan koyu mor renk seçeneğini ilk defa görüyoruz. Tüm iPhone’ların içinde bu bir ilk olacak. Aslına bakarsanız onun bir solundaki mavi rengi de iPhone’lar için yeni bir renk sayılıyor.