Teknoloji devi Apple’ın gelecek yıl tanıtacağı iPhone 13 serisinin pandemi öncesindeki gibi Eylül lasnmanıyla görücüye çıkacağı ve bunun gecikmesiz bir şekilde olacağı duyuruldu.

webtekno.com

Apple analisti Ming-Chi Kuo‘dan elde edilen bilgiye göre Cupertino merkezli şirket, iPhone 13 için bir gecikme olmayacağını belirtiyor ve bu nedenle yeni nesil iPhone modellerinin, Koronavirüs pandemisinden önce olduğu gibi Eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

cultofmac.com

Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 13’e güç vermesi beklenen A15 yongasının üretiminin, zamanlama takvimine göre gerçekleşeceğine inandığını ve bu durumun da yeni modellerin Eylül ayında tanıtılacağının bir göstergesi olduğunu belirtiyor.

İPhone 13’ün lansman tarihi detayları hakkında konuşmak için henüz çok erken. Fakat görünen o ki Apple, küresel salgının gelecek yıl sonlanacağını umuyor ve bu da şirketin Apple’ın yeni İPhone serisini Eylül ayında satışa sunması anlamına geliyor. 2022 yılında ise Apple’ın katlanabilir bir iPhone modeli çıkarmayı düşündüğü de sızan bilgiler arasında.