iOS 17.3 güncellemesinin ardından iOS 17.3.1’in yayınlanacağı söylentileri vardı. Sonunda iOS 17.3.1 yayınlandı. Peki, güncellemede herhangi bir yenilik var mı? İşte detaylar…

“Apple’ın iOS 17.3.1 güncellemesinin yayınlanacağı kesin olsa da, çıkış tarihi ve içeriği belirsizdi. Ancak, 8 Şubat’ta yayınlanan iOS 17.3.1 güncellemesi, iPhone klavyesinde önemli bir hatayı düzeltiyor.

iOS 17.3.1 güncellemesi, yazarken metnin beklenmedik şekilde kopyalanmasına veya ardışık olarak gelmesine neden olan bir hatayı gideriyor. Apple, sürüm notlarında belirtmemiş olsa da, yeni iOS 17.3 sürümünde başka hataların da düzeltildiğini belirtiyor. Örneğin, bazı kullanıcıların karşılaştığı pil tüketim sorunu, iOS 17.3.1 ile muhtemelen düzeltilmiştir. Ayrıca, bir güvenlik açığı da kapatılmış olabilir.

iOS 17.4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple, beta programına katılan kullanıcılar için iOS 17.4 güncellemelerini sunmaya devam ediyor. En son olarak, iOS 17.4 beta 2 yayınlandı. Mart ayında tüm uyumlu iPhone’lara gelmesi beklenen iOS 17.4, özellikle AB pazarındaki kullanıcılar için belirgin yenilikler getiriyor.