Huawei Smart Latex Pillow akıllı yastık nabız, solunum oranları, uyku döngüleri, dönüş sayıları gibi pek çok sağlık verisini takip ederek istatistik halinde sunabiliyor.

gizmochina.com

Şüphesiz teknoloji hayatımızı her alanda büyük ölçüde kolaylaştırarak akıllı ev teknolojileri, giyilebilir teknoloji, tıbbi teknoloji gibi başlıklar altında kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyor. Her geçen gün insan sağlığını hedef alan yeni teknolojik ürünler geliştiriliyor. Bu teknolojik ürünlere bir yenisi de teknoloji devi Huawei’den geldi.

Huawei Smart Latex Pillow Özellikleri

Huawei Smart Latex Pillow olarak satışa sunulan akıllı yastık kullandığınız yastığınızın yerini alıyor. Yastığın içinde 9cm lateks çekirdek ve çift katman ile kaplanmış şekilde bulunuyor. Ekstra 2cm ayrılabilir yükseklik ile dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

gizmochina.com

Yastık boyuna göre uyum sağlayabiliyor. Bu sayede omuz ve boyun baskısı dengeli oluyor. Petek şeklindeki binlerce delik sayesinde yastık iyi hava alıyor ve kolaylıkla şekil alıyor. Yastık bakteri engelleme açısından da ölçütlere uyumlu.

Yastığın akıllı şeklinde nitelendirilen bölümünde ultra ince entegre sensörler bulunuyor. Sensörler nabız, uyku döngüleri, dönüşler, solunum oranı, gibi verileri toplayarak Smart Life uygulamasına aktarıyor. Smart Life uygulamasında günlük, haftalık veya aylık olarak istatistikler çıkarılıyor. Huawei Smart Latex Pillow akıllı yastık 76$ etiket fiyatıyla satışa sunulacak.