Honor Play 4T Pro ön siparişe açıldı ama şimdilik sadece Çin sipariş sitelerinde.

Honor 4T Pro

Her ne kadar akıllı telefon piyasasında durgunluk yaşansa da şirketler yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Honor Play 4T Pro ve 4T modelleri Çin alışveriş sitelerinde ön siparişe açıldı.

Honor Play 4T Pro Akıllı Telefonun Özellikleri
Şirket bugün itibarı ile Çin menşeili alışveriş sitelerinde önsipariş alımlarının başladığını duyurdu. Honor Play 4T Pro, 6.3 inç FullHD OLED ekran ile karşımıza çıkıyor. Cihaz, gücünü 2.27GHz ve 8 çekirdek olan Kirin 810 işlemciden alacak.

3.900 mAh bataryaya sahip olan modelde ekrandan parmak izi okuma özelliği de yer alıyor. Android 9 ile gelecek olan Honor Play 4T Pro, arka kısmında 3 adet kamera bulunduruyor. 48 Megapixel ana kamera, 8 Megapixel ve 2 Megapixel yardımcı kameranın yanı sıra öz çekim kamerası için 16 Megapixel mercek tercih edilmiş. Cihaz, 6GB RAM / 128GB depolama ve 8GB RAM / 256GB depolama seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Honor Play 4T modelinde ise farklı olarak parmak izi okuyucu arka kısma konumlandırılmış. Ayrıca arka kısımda 48 Megapixel ve 2 Megapixel olmak üzere ikili kamera dizilimine sahip olan cihazda öz çekim kamerası için 8 Megapixel tercih edilmiş. 6.39 inç HD+, IPS ekran ve Android 10 ile satılacak olan cihazda 6GB RAM ve 128GB depolama bulunuyor.

Honor Play 4T ve 4T Pro 9 Nisan’da resmi olarak satışa çıkacak. Cihazların fiyatları henüz belli değil.