Günümüzde oyuncular için tasarlanmış birbirinden farklı özellik ve tasarıma sahip bir çok fare bulunuyor. Belirli bir oyun türünde ustalaşan oyuncular daha odaklı farelere ihtiyaç duyuyor. Razer Naga Pro kablosuz fare oyuncuların bir çok oyun türüne yönelik ihtiyaçlarını karşılar nitelikte.

Razer Naga Pro Özellikleri

Razer Naga Pro kablosuz fare Razer Focusoptik sensörünü kullanıyor. Sensör 20000 DPI hassasiyet seviyesine kadar çıkabiliyor. Hızlı bir şekilde hareketleri takip edebiliyor, kişiye göre kalibrasyon yapabiliyor. Razer optik tuşlar ışığı kullanarak daha hassas bir kullanım sunuyor. Tuşlar 70 milyon basışa kadar dayanıklı.

Farede HyperSpeed Wireless teknolojisi kullanılıyor. Fare 2.4 GHz üzerinden daha verimli bağlanıyor. Fare aynı zamanda Bluetooth teknolojisi kullanıyor. Bataryanın bitmesi durumunda bu kez Razer SpeedFlex kablo ile bağlantı sağlanabiliyor. Batarya 2.4GHz bandında 100 saate kadar, Bluetooth üzerinde ise 150 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Fare kablosuz şarj için de uygun.

Farenin dikkat çekici tarafı değiştirilebilir 3 farklı yan plakasına sahip olması. 2 tuşlu plaka FPS oyunları için kullanılmak üzere tasarlanmış ve hassasiyete oldukça önem veren bir tasarım. 6 tuşlu plaka MOBA oyunlarında kullanılacak. 12 tuşlu plaka ise MMO oyunları için geliştirilmiş. Programlama işi Razer Synapse yazılımındaki Razer Hypershift sekmesinden yapılıyor. Her bir tuşa ikinci fonksiyon da atanabiliyor. Razer Naga Pro kablosuz fare modeli 149.99 $ fiyat etiketi ile satışa çıktı.