Kitle fonlama platformları üzerinde zaman zaman birden fazla konsepti bir araya getiren projeler görüyoruz. Zmirror projesi; du bunlardan biri. Proje;aydınlatma halkası, akıllı hoparlör, akıllı ekran gibi trendleri bir araya toplayarak tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına tek seferde cevap vermeyi amaçlıyor.

indiegogo.com

Zmirror Özellikleri Ve Fİyatı

Zmirror projesi son dönemin yükselen trendlerini başarılı bir şekilde aynı çatı altında topluyor. Silindirik piramit şeklinde ana hoparlör gövde ve üzerinde ekranı çevrelemiş şekilde bir aydınlatma halkası tasarımı kullanılıyor.

Ana gövde Harman Kardon tarafından geliştirilmiş akıllı bir hoparlör barındırıyor. 360 derece ses verebilen hoparlör oldukça yüksek ses kalitesi sağlıyor WiFi ve Bluetooth üzerinden hoparlöre sesli komutlar verilebiliyor. Hoparlör üst kısımda daire şeklinde bir aynaya entegre. Bu aynanın içerisinde de 7 inçlik bir akıllı ekran bulunuyor.

indiegogo.com

Akıllı ekran ve hoparlör beraber çalışıyor. Dokunmatik ekranda farklı uygulamalar çalıştırılabiliyor. Yine sesli komutlar ile bu uygulamalara ulaşabiliyorsunuz. Ekranın kamerası ise fotoğrafınızı çekerek yüz analizi yapıyor ve makyaj için öneriler sunuyor.

Aydınlatma halkası ise 3 farklı ışık tonu ile yayınlar esnasında en iyi yüz görünüşünü yakalamanızı sağlıyor. Aynayı yukarı doğru çevirdiğinizde ise arka kısımdaki LED şerit bir gece lambası görevi görüyor.

CES 2020 fuarında yenilik ödülü de alan Zmirror en az 199$ bağış karşılığında alınabiliyor. Kampanyanın bitimine kısa süre kala proje ihtiyacının iki katı bağış topladı. Sevkiyatlar Şubat ayında başlayacak.