Epic Games’in bu hafta vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu. Tandem: A Tale of Shadows ve Hayatta kalma-korku temalı The Evil Within 2, 2 Kasım’a kadar ücretsiz olacak.

Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, oyunseverlere her hafta ücretsiz oyun fırsatları sunmaya devam ediyor. Sunulan oyunlar arasında The Evil Within ve Eternal Threads bulunuyordu. Son olarak 26 Ekim itibarıyla ücretsiz hale gelecek oyunlar da duyuruldu.

Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları Neler?

Epic Games’in bu hafta Epic Games Store’a ekleyeceği ücretsiz oyunlar, The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows olacak. The Evil Within 2 oyunseverlerin dikkatini çekecek nitelikte bir oyun olabilir.Dikkat çekici bu serinin ilk oyunu halihazırda ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak 26 Ekim 2023 tarihinden itibaren yerini ikinci oyuna ve Tandem: A Tale of Shadows’a bırakacak. Oyunların toplam fiyatı ise 454 TL.

2 Kasım’a kadar iki yapım da Epic Games üzerinden erişilebilir durumda olacak. Söz konusu yapımlar birçok oyunsever için fırsat niteliğinde olabilir.

Oyunları almak için öncelikle Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyuna tıklayarak ”Yükle” diyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu Haftaki Ücretsiz Epic Games Oyunları:
26 Ekim’e kadar
Eternal Threads
The Evil Within

26 Ekim-2 Kasım’da Kullanıcılara Sunulacak Oyunlar
The Evil Within 2
Tandem: A Tale of Shadows