Google’ın ilgi alanlarınıza göre en güncel haberleri takip edebileceğiniz Haberler uygulamasının web sürümüne, genişletilmiş karanlık mod özelliği geldi. Artık kullanıcılar, karanlık mod özelliğini web sürümünde de kullanma imkanına sahip.

Haberleri konularına göre sınıflandıran ve en son gelişmelerin aranmasını mümkün kılan Google Haberler, aldığı güncellemeler ile kullanıcılara daha kaliteli kullanım imkanı sunuyor.

Karanlık mod artık bir uygulamada en sık aranılan özelliklerin başında geliyor. YouTube, Facebook veTwitter gibi bir çok uygulamada karanlık mod özelliği bulunuyor. Google da hemen hemen bütün uygulamalarında bu özelliği kullanıma sunmuş durumda. 

www.digitalinformationworld.com

Google Haberler’de de artık mobil sürümde karanlık mod özelliğini kullanılabilecek. Kullanıcılar otomatik değişecek şekilde veya yaptıkları ayarlamaya göre sadece gece aktif olacak şekilde karanlık modu kullanabiliyorlar. Artık kullanıcılar web sürümünde de karanlık modu genişletilmiş olarak tüm uygulama içerisinde kullanabilecek.

Google Haberler’in web sürümüne Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan ‘Ayarlar’ menüsünde yer alan ‘Koyu Tema’yı seçerek temayı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.