Samsung Galaxy S23 ailesinin iki önemli modeli kurumsal taraf için hazırlandı. Galaxy S23 Enterprise Edition ve Galaxy S23 Ultra Enterprise Edition piyasaya çıkıyor. İşte detaylar…

Samsung’un en yeni serisi olan Galaxy S23 ailesinin yeni üyeleri kurumsal pazara hitap ediyor. Samsung bazı modellerine kurumsal destek sağlıyor. Samsung Galaxy S23 modeli de bu modellerden biri oldu.

Kurumsal İçin Samsung Galaxy S23 ve S23 Ultra


Galaxy S23 Enterprise Edition ve Galaxy S23 Ultra Enterprise Edition isimleriyle piyasaya sunulan iki model temel olarak orijinal modellerden farksız. Fark ise kurumsal güvenlik tarafında Samsung’un bazı desteklerinin yer alması.Bunun yanında Samsung Knox Suite güvenlik yazılım paketine 1 yıllık abonelik hediyesi mevcut. Bu pakette siber tehditlere karşı yüksek güvenlik çözümleri bulunuyor. Ek olarak bilgi teknolojileri departmanı kurum telefonlarının yönetimini tek bir yerden sağlayabiliyor.

Kurumsal versiyonun bir diğer avantajı ise Microsoft ve Google doküman paketlerin ön yüklü bir şekilde geliyor olması. Son olarak telefonların 2 yıl boyunca satışta kalması garantisi ve 5 yıla kadar da güncelleme alma garantisi veriliyor. Bu iki model ilk olarak Avusturalya’da kullanıcılarla buluşacak. Fiyat bilgisi ise henüz belli değil.