Bugüne kadar ücretsiz olarak izleyicilere içerikler sunan Gain, bugün itibariyle platforma ücretli Premium aboneliğini ekledi.

Çıktığı günden beri ücretsiz olarak hizmet veren video akış platformu Gain, bugünden itibaren Premium isminde ücretli abonelik seçeneğini kullanıcılara sundu. Gain’deki bazı içerikler ücretsiz bir şekilde platformda yer almaya devam edecek.

Premium Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Gain Premium ismindeki yeni eklenen paketin fiyatı aylık 21,90 TL olarak belirlenmiş. Ücretsiz ile Premium abonelik arasında görüntü kalitesi farkı yer almamakla birlikte sadece içerik çeşitliliği açısından farklılıklar bulunuyor.

Gain Premium’la ile platformda artık daha fazla içerik yer alıyor. Yeni eklenen içerikleri izlemek için abone olmak gerekiyor. Yerli yapım olarak “Senkron” ve “Metot” isminde iki yeni dizi eklendi. Yabancı yapım olarak “Years and Years”, “Zoeys’ Extraordinary Playlist”, “One Captain”, “Corporate”, “David Bowie: The Last Five Years”, “Dead Pixels”, “Confess”, “Motherland” ve “The Girlfriend Experience” yapımları eklendi.