AnTuTu, kullanıcıların en çok kaldığı Apple mobil cihazlarının sıralamasını yayınladı. Eski iPhone modelleri listenin üst sıralarında yer alıyor.

Akıllı telefonların birbirlerini genel, grafik ve oyun performanslarını kıyaslamanızı sağlayan ve akıllı telefonlara yüklenerek baz puanlar elde edilen bir kıyaslama aracı olan AnTuTu yeni sıralama listeleri yayınlamaya devam ediyor. 2022 yılında kullanıcıların en çok memnun kaldığı Apple mobil cihazlar da sıralandı ve liste Eylül sonu itibarıyla güncel.

Listede yer alan ilk on cihazın neredeyse tamamı nispeten eski cihazlardan oluşuyor. İlk sırada %97,97’lik bir puanla ilk iPhone SE yer alıyor. Bunun yanında ikinci nesil iPhone SE modeli listede ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada ise kullanıcıların %97,56’sının beğenisini kazanan iPad Air 4 yer alıyor. Kullanıcılar tarafından onaylanan üçüncü cihaz ise %97,15 oranı ile iPhone 6s Plus oldu.

Listede iPad Pro 2 (10,5 inç), iPhone 6s, sıralamadaki en yeni akıllı telefon olan kompakt iPhone 12 mini‘nin yanı sıra iPhone 7, iPad Pro 4 (12,9 inç) ve iPad Pro 4 (11 inç) modelleri de yer alıyor.