Twitter, yakın zamanda sunacağı Everything App (Her Şey Uygulaması) ile ilgili pozisyonlar için işe alım yapmaya başladı. Peki Everything App uygulaması kullanıcılara neler sağlayacak işte detaylar…

Elon Musk’ın uzun süredir niyeti, Çin’de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan başarılı mesaj servisi WeChat’e rakip olabilecek bir “Everything App” ortaya çıkarmaktı. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde temel sosyal medya araçlarını kullanabilecek, taksi çağırabilecek, alışveriş yapabilecek, arkadaşlarına mesaj gönderebilecek ve bunlara benzer daha fazla özellikten yararlanabilecek.

İşe Alımlar Başladı

Twitter, bu görevi üstlenmek üzere işe alım sürecini başlattı. Bu işe alım hamlesinin başlangıcı ilk olarak Twitter Daily News tarafından duyuruldu.

Elon Musk, Twitter’ı devralınmasından bu yana ilk kez bir şirketin satın alınmasına öncülük etti ve gelecekte Everything App’ın bir parçası haline gelebilecek küçük bir iş sitesini satın aldı.

Söz konusu uygulama henüz başlangıç seviyesinde. ABD dışında diğer ülkelerde de ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil.