Geçtiğimiz saatlerde Konami’nin yayınladığı açıklamaya göre eFootball PES 2021’in mobil versiyonu 450 milyondan fazla kez indirildi.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Japonya merkezli bir video oyunu ve eğlence şirketi olan Konami’nin yaptığı futbol oyunu eFootball PES 2021’in mobil versiyonu ile ilgili başarılı bir istatistik paylaşıldı.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin yaptığı açıklamaya göre oyunun iOS ve Android versiyonu toplamda 450 milyon indirmeyi geçti. Bununla birlikte 9 Eylül- 23 Eylül tarihleri arasında oyuna giriş sağlayan kullanıcılar 200’e kadar oyun içi Coin kazanabilecek. 13 Eylül – 27 Eylül döneminde ise oyuncuları Worldwide Clubs Challenge ve Open Challenge adlı iki etkinlikte iki kat ödül kazanma fırsatı bekliyor.

donanımhaber.com

Eylül’den 23 Eylül’e kadar olan bu etkinlik döneminde kampanya süresi boyunca mevcut olacak Unutulmaz Anlar (Iconic Moments) futbolcularını da açıkladı:

Bunların yanında eFootball 2022, 30 Eylül’de konsollar ve bilgisayarlar için ücretsiz olarak çıkış yapacak. İlerleyen aylarda ise yine ücretsiz olarak mobil cihazlarda da yer alacak.