Pek çok yenilik ödülünün sahibi olan Samsung The Sero TV; standı üzerinde dikey ve yatay olarak kullanılabiliyor. Tek dokunuş ile mobil ekranınızı da yansıtabiliyorsunuz.

Genellikle akıllı telefonlara hitap eden ekran konseptiyle bu sene pek çok yenilik ödülünün sahibi olan Samsung The Sero televizyon modeli ülkemizde de oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile satışa başladı.

Samsung The Sero TV özellikleri ve fiyatı

Samsung The Sero TV standında yatay veya dikey olarak iki farklı kullanım sunmakta. 43 inçlik 4K çözünürlüğünde QLED ekran tek bir hareketle uyumlu telefonlardan görüntüyü aktarabiliyor. Böylece içerikleri anında televizyona yansıtabiliyorsunuz. Bunun yanında ofis uygulamaları ile kablosuz fare ve klavye kullanma özellikleri de mümkün.

Samsung Quantum 4K işlemcisine sahip olan Sero TV; Tizen işletim sistemi ile kullanım desteği sunuyor. 4.1 kanal 60W ses çıkışı yanında oyun için ekranı optimize eden modlar da yer alıyor. Tekerlekli yapısı sayesinde portatif bir kullanım sunuyor

Sero TV, ortamın parlaklığına entegre bir şekilde otomatik olarak aydınlatmayı ayarlayıyor. Bunun yanında Apple AirPlay 2 desteği de bulunuyor. Fiyat Samsung The Sero TV için perakende mağazalarında 10999TL olarak belirlendi.