Her uygulamada olduğu gibi zaman zaman Dolap uygulaması ekibinden destek alınması gereken kullanıcı sorunları ya da soruları olabiliyor. Böyle zamanlarda Dolap uygulaması ile nasıl iletişim kurabilirsiniz? Dolap uygulamasına ait bir telefon numarası var mı? Sorularınızın yanıtı haberimizde…

Bir uygulamada sorun yaşandığında telefonla iletişim kurmak anlık yanıt alınacağı düşünüldüğü için genellikle ilk başvurulan yol oluyor. Dolap uygulamasına için iletişim numarası aradığınızda 0850 200 70 76 numarası karşınıza çıkacak. Fakat Dolap uygulaması bu telefon numarası üzerinden sizi bir müşteri temsilcisine yönlendirmiyor. Uygulama ile iletişime geçebilmeniz için bazı alternatifler sunuyor.

1.Sıkça Sorulan Sorular

  • Uygulamaya giriş yapın ve profilinize girin.
  • Karşınıza çıkacak olan başlıklardan en alt kısımlarda yer alan “Dolap Destek” seçeneğine tıklayın.
  • Buradan ilk olarak sıkça sorulan sorular butonuna tıklayarak sorunuzun hali hazırda cevaplanmış bu sorular arasında yer alıp almadığını kontrol edebilirsiniz.

2. Dodo

İkinci bir alternatif olarak ise sıkça sorulan sorular ile ekranda yer alan Dolap uygulamasının dijital asistanı olan “Dodo” ya sorularınızı iletebilirsiniz. Cevaplarını bildiği soruları kendi yanıtlayan asistan Dodo, yanıtlayamadığı sorular için ya da sizlerin talebi doğrultusunda sizi canlı desteğe bağlıyor. Üstelik 7/24 hizmetinizde.

3. E-Posta

Yine aynı ekranda yer alan e-posta seçeneği ile sorularınızı destek@dolap.com adresine ileterek kısa bir süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.