İkinci El Kıyafet Online Alışveriş Sitesi olan Dolap uygulaması artık Trendyol’da. Başlangıç aşaması için sınırlı bir grup satıcı kitlesi ile yola çıkan uygulama, Trendyol’daki ikinci el mağazasında denemelerine başladığını bildirdi. Zaman içerisinde katılımcıların değişeceği ve listenin genişleyeceği bekleniyor.

Uygulama, bu süreç içerisinde kullanıcılarına Trendyol’da satış yapma şansını yakalamak için ürün görsellerine özen göstermeleri, düzenli ürün yükleyerek görünürlüğü arttırmaları, sipariş iptallerinden kaçınmaları, ve uygulama bildirimlerini açmaları gibi tavsiyelerde bulunuyor.

Trendyol’da Dolap Hesabı Kullanılarak Nasıl Satış Yapılır?

Dolap uygulaması şuan için sınırlı sayıda satıcı ile Trendyol üzerinden denemeler yapıyor. Uygulama ilerleyen günlerde satış yapabilmek için gereken koşulları belirteceğini bildiriyor. Bu süreçte Trendyol’da satış yapma imkanı kazanmak için ürün görsellerine özen gösterilmesi, kullanıcının düzenli bir şekilde Dolap hesabına ürün yüklemeyerek görünürlüğünü artırması uygulama tarafından tavsiye ediliyor. Söz konusu tavsiyelere uyarak Trendyol üzerinden Dolap hesabınız ile satış yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Trendyol Dolap işbirliği ile ilgili diğer bilgilere soru ve cevapların yer aldığı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

https://gunesyilmaz.com/trendyol-dolapta-onaylama-islemi-nasil-yapilir/

https://www.trendyol.com/s/dolap-com