Netflix’in en çok ses getiren dizilerinden biri olan Dark’ın yapımcılığını üstlenen Wiedemann & Berg Television’ın yeni dizisi Tribes of Europa’dan fragman geldi.

Dünyanın en popüler video akış uygulamalarından biri olan Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan bilim kurgu türündeki Dark‘ın yapımcılarından yeni bir dizi geliyor: Tribes of Europa.

Yaratıcılığını Philip Koch‘un üstlendiği bu yeni aksiyon macera dizisi Tribes of Europa‘nın yönetmenliğini ise Philip Koch ve Florian Baxmeyer yapıyor. Dizi 6 bölümden oluşuyor. 19 Şubat‘ta Netflix üzerinden izleyicileri ile buluşacak.

Dizinin tanıtım yazısı şu şekilde: Yıl 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından Avrupa büyük bir yıkım yaşamıştır. Kıtadaki ulusların küllerinden doğan kabileler arasında ise bitmek bilmeyen bir egemenlik savaşı verilmektedir. Barışçıl Origin kabilesinden Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) ve Elja (David Ali Rashed) adlı üç kardeş bu savaşların ortasında birbirlerinden ayrı düşer ve yeni Avrupa’nın geleceği için verilen aksiyon dolu mücadelede kendi yollarını çizmek zorunda kalır.