Acun Ilıcalı’ya ait video akış platformu Exxen, 3 gün içerisinde 500.000 üyeden fazla üyeye sahip oldu. Açıklamayı bizzat Acun Ilıcalı yaptı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Netflix tarzı yerel video akış platformu Exxen, aylardır hazırlık aşamasındaydı 3 gün önce kullanıma sunuldu. Bugün de Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabından Exxen’in üç gün içerisinde kaç üye sayısına sahip olduğunu açıkladı.

Aylardır çok konuşulan ve website yazılımı ya da bazı içerikler sebebiyle bazı kullanıcılar tarafından eleştirilere maruz kalan platform Exxen’in üye sayısı şimdiden 500.000’i geçti. Yeni bir oluşum olması sebebiyle olacak ki website kullanımında birtakım sorunların yaşandı. Fakat sadece 3 günlük üyelik sayısına baktığımızda içeriklerin çok sayıda kullanıcının ilgisini çektiği çıkarımını yapabilmek mümkün. Exxen’de yer alan içerikleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kesin bir rakam söylenemese de Netflix ve BluTV’nin ortalama 4-6 milyon aboneye hizmet verdiği tahmin ediliyor.

Exxen’in iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Birincisi reklam içeren paket ve aylık ücreti 9.90 TL. İkincisinde ise seyrettiğiniz içeriği bölen reklam gibi bir sorun yer almıyor ve aylık ücreti 19.90 TL. Platforma üye olanlara ise ilk 7 gün ücretsiz deneme imkanı sunuluyor.