BMW Mini markası ilk elektrikli bisikletlerini çok yakında satışa sunuyor. Fransız Angell Mobility ortaklığında oluşturulan elektrikli bisikletler, performans ve tasarım odaklı olacak. İşte detaylar…

www.gizmochina.com

Otomotiv sektörü devi BMW, ürün yelpazesini genişleterek tercihleri arttırıyor ve Fransız e-bisiklet firması Angell Mobility ile ortaklık kuruyor. BMW mini markasına ait. İlk elektrikli bisikletler yakın zamanda piyasaya çıkarılacak.

BMW iki tekerlekli araçlarını BMW’nin motosiklet markası olan Motorrad markası altında toplamıştı. Yalnızca fosil yakıtlı modeller değil, elektrikli motorsiklet ve bisiklet modelleri de Motorrad bünyesinde yer alan araçlardan.

www.gizmochina.com

Fransız e-bisiklet firması Angell Mobility 3 yıldır sektörde bulunuyor ve BMW Mini serisinin temellerini atmada BMW Mini markasına ortaklık edecek.

BMW Mini markasına ait elektrikli bisikletlerin ne zaman ve hangi fiyat üzerinden satışa sunulacağı henüz duyurulmadı. Bununla birlikte firmanın Active elektrikli bisikletleri 1500$-3000$ aralığında satılıyor.