Yayınlanmasıyla ses getiren ve ilginç konularıyla ilgi çeken popüler dizi Black Mirror’ın altıncı sezonu yolda. Black Mirror’un yeni sezonu Haziran ayında efsane kadrosu ile izleyicileriyle buluşacak.

Black Mirror, drama, macera, hiciv ve bilimkurgu tarzında 4 Aralık 2011 tarihinde yayınlanmaya başlayan İngiliz televizyon ve internet dizisi Black Mirror, interaktif bir bölüm ve 5 sezonun ardından çekimleri durdurmuştu. Özellikle teknolojiyi işleyiş biçimiyle popüler olan Black Mirror altıncı sezon ile sevenleriyle buluşuyor.

Black Mirror Yeni Sezon Yolda

Netflix tarafından yayınlanacak Black Mirror altıncı sezon en sürprizli sezon olarak tanımlanıyor. Yapımcı Charlie Brooker açıklamasında yeni bölümlerin sevenlerini sürprize boğacağını duyurdu.

Altıncı sezonda Black Mirror’ın bugüne kadarki en kalabalık oyuncu kadrosu yer alacak. Prodüksiyona yeteneklerini ödünç veren oyunculardan bazıları arasında Aaron Paul ( Breaking Bad), Annie Murphy ( Schitt’s Creek ), Ben Barnes ( Shadow and Bone ), Himesh Patel ( Station Eleven ), Josh Hartnett ( Black Hawk Down ), Kate yer alıyor. Mara ( İskambil Evi ), Rory Culkin ( Columbus ) ve Salma Hayek Pinault ( Frida ), diğerleri arasında.

Söz konusu kadronun serinin bugüne kadarki en iyi kadrosu olduğu ifade ediliyor. Yayın tarihi Haziran 2023 olarak belirlenen Black Mirror altıncı sezon için yayınlanan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.