Koronavirüsün hayatımıza girmesiyle birlikte pek çok yeni sistem, ürün ve çözüm de hayatımıza girdi. Son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan bakteri öldürücü özelliğe sahip akıllı telefon aksesuarları da bu ürün ve çözümlerden biri.

Akıllı telefonlar sık kullanım sebebiyle en çok kirlenen cihazlar arasında. Ellerimizde bulunan bakterileri transfer ettiğimiz telefon yüzeyleri bir süre sonra bakteri yuvasına dönüşebiliyor. Bu bakımdan Belkin telefonunuzu şarj ederken bakterilerden arındıracak bir çözüm üretmiş.

gizmochina.com

Belkin Boost Charge UV Sanitizer Özellikleri

Belkin Boost Charge UV Sanitizer akıllı telefonlarınız için 10W gücünde bir kablosuz şarj plakası görevi görürken iç kısmında ise uygun boyuttaki kişisel eşyalarınızı ultra viyole ışına maruz bırakabiliyorsunuz. İki UV-C LED ışığa sahip olan kutu akıllı telefon dahil pek çok eşyanızı yüzde 99.99 oranda bakterilerden arındırıyor.

TrueFreedom Pro kablosuz şarj plakası ise Qi uyumlu iki adet cihazı eş zamanlı olarak şarj etmesiyle ön plana çıkıyor. 16 adet şarj bobini kullanan plaka hangi bölgede olursa olsun her iki cihaza da 10W enerji dağıtabiliyor. Ürünler için henüz bir fiyat bilgisi verilmiş değil.