Turkcell Eylül ayında kampanyalarına bir yenisini eklemişti. Bastı Kaptı Kampanyası 1 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli.

Bilindiği üzere Turkcell, kullanıcılarına dönemsel ya da uygulamalarına kalıcı olarak dahil ettiği, belirli zamanlarda kullanabilecekleri pek çok kampanya sunuyor. Salla Kazan, Goller Cepte, Dergilik, Akademik ve sertifika edindiren eğitimler, Sürpriz Nokta gibi pek çok avantaj sağlayan Turkcell, tüm bunlara bir yenisini daha ekleyerek GNÇ’lilerin kullanımına sundu.

Bastı Kaptı Nedir?

Bastı Kaptı, Pazartesi günleri Genç Turkcell abonelerinin kullanımına sunulan, GNÇ uygulamasında yer alan yeni bir kampanya türüdür.

Bastı Kaptı Nasıl Kullanılır?

Bastı Kaptı kampanyasından yararlanmak için ilk şart Pazartesi günü olması. Pazartesi dışındaki günlerde kampanya aktif olmayacaktır. Sonrasında GNÇ uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Uygulamaya giriş yapabilmek için 2222’ye “SIFRE” yazıp göndermelisiniz. Turkcell’den mesaj olarak gelen altı haneli rakamı (şifrenizi) şifre kısmı için, telefon numaranızı kullanıcı adınız olarak giriş ekranındaki gerekli alanlara yazdıktan sonra uygulamaya girişiniz sağlanacak. Uygulamaya giriş sağladıktan sonra “Tüm Fırsatlar” ya da “En Sevilenler” başlıklarının altında pembe bir butona sahip olan “Bastı Kaptı” kampanyasını göreceksiniz.

Kampanyanın Sınırlamaları Nelerdir?

Fırsatlar belirli saatlerde, belirli kişi sayısının kullanımına sunulmakta. Bu da demek oluyor ki Pazartesi günü içerisinde uygulamayı ne kadar yakından takip ederseniz şansınız o kadar artıyor. Sürpriz hediyeyi uygulamadan gördüğünüz anda basıp kapmalısınız. Bazı durumlarda üst üste tıklamanız da gerekebilir. Uygulamada “öğleden sonrayı bekle, bas ve kap” ifadesinin yer aldığını da belirtelim.

Bastı Kaptı Fırsatları

Geçtiğimiz haftalarda kampanya kullanıcılarına oldukça cazip hediyeler kazandırdı. İlk 30.000 Gnç kullanıcısına haftalık 2 GB internet kazandıran uygulama, en son 1000 GNÇ’liye D&R’dan 25 TL’lik çek hediye etti. Daha önce de 50.000 kullanıcısına haftalık 1 GB dağıtmıştı.

Turkcell Bastı Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi için;

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/basti-kapti-kampanyasi

Linkleri kullanarak GNÇ uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/gn%C3%A7/id894318685?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidict.gnc2&hl=tr

escortstars

1 YORUM