Dünyanın en popüler video platformlarından biri olan Netflix’ yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre artık bazı içerikleri herhangi bir abonelik gerekmeden ücretsiz olarak izlemek mümkün.

Kısa süre önce 30 günlük deneme sürecini yeniden kullanıma sunan Netflix, bu kez bazı dizi ve filmlerini ücretsiz olarak tüm internet kullanıcılarına sundu.

Aşağıda linki bulunan sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Stranger ThingsMurder MysteryBird Box ve The Two Popes gibi ücretsiz izlenebilecek bazı popüler içeriklerle karşılaşacaksınız. Hemen izle butonuna tıklayarak tüm internet kullanıcılarına sunulan bu ücretsiz içerikleri hem akıllı telefonunuzdan, hem de bilgisayar ve tabletlerinizden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

https://www.netflix.com/tr/watch-free

Yeni kampanya kapsamında Netflix’in ücretsiz olarak sunduğu filmlerin tamamını izleyebiliyorsunuz. Fakat ücretsiz sunulan dizilerin yalnızca ilk bölümünü ücretsiz olarak izleme ile sınırlandırılmış. Eğer diziyi beğenip izlemeye devam etmek isterseniz Netflix aboneliği başlatmanız gerekecek. Bunun yanı sıra, şimdilik iOS ve akıllı TV tarayıcılarında çalışmadığı görülen Netflix’ten ücretsiz dizi ve film izleme kampanyasının ilerleyen zamanlarda geliştirilmesi, film ve dizi seçenekleri konusunda kendini güncellemesi bekleniyor.