Apple, birkaç hizmetini bir araya getiren yeni abonelik planları başlatmaya hazırlanıyor.

Rapora göre Apple, Apple TV +, Apple Music, Apple News +, Apple Arcade ve iCloud depolama gibi hizmetlerini bir bütün şeklinde paketlemede indirim sağlayan şekilde paketlemeyi planlıyor.

Bazı Apple hizmetleri (Apple News gibi) diğer hizmetlere göre yavaş bir başlangıç ​​yaptı. Bu hizmetlerin daha ön planda olan hizmetlerle paketlenmesinin, arka planda kalan hizmetlerin kullanımını arttıracağı düşünülüyor. Hizmetleri bir araya getirmeye yönelik bu planlamaların çalışanlar tarafından “Apple One” olarak adlandırıldığı bildiriliyor, ancak bunun son isim olup olmayacağı belli değil.

Apple, Apple TV +, Apple Music, Apple News +, Apple Arcade ve iCloud depolama gibi hizmetleri tüketicilere her şeyi bir arada paketlemede indirim sağlayan farklı planlarda paketlemeyi planlıyor. Hizmetler aylık olarak 4,99 ila 9,99 ABD doları arasında. Farklı abonelikler de mevcut olacak. Yeni bir antrenman sınıfı aboneliği de bulunabilir. Apple, yeni iPhone’ları duyurmasının beklendiği Ekim ayında hizmetleri açıklamayı planlıyor.